روش خاموش کردن سرویس

برای خاموش کردن سرویس کافیست نام سرویس را در کنار عبارت غیر فعالسازی مانند off وقتی نام سرویس را به لاتین استفاده می کنید و از عبارت خاموش وقتی نام سرویس را به فارسی استفاده می کنید به هر سرشماره ای بین 2050 تا 2059 ارسال نمایید برای نمونه اگر عضو سرویس مولانا هستید عبارت مولانا خاموش و یا molana off را ارسال نمایید. توجه نمایید که عبارت های غیر فعالسازی دقیق و بدون اشکال املایی ارسال گردد.

سرویس چگونه برای من فعال شده است؟

شما کلمه فعالسازی را به یکی از سرشماره های 2050 الی 2059 ارسال نموده اید

چرا بعد از ارسال کلیدواژه سرویس خاموش نمی شود؟

خاموش و غیر فعال شدن سرویس روش خاص خود دارذ. شما با کمی حوصله می توانید این عبارت را پیدا کرده و برای غیر فعالسازی آن اقدام نمایید. برای اینکه بدانید واژه چیست کافیست عبارت off را به هر یک از سرشماره های 2050 الی 2059 ارسال نمایید در این حالت پیامکی حاوی تمامی سرویسهاسس که در آن عضو هستید و نحوه غیرفعالسازی آن دریافت میکنید.

کلید واژه خاموش کردن باید به چه شماره ای ارسال شود؟

شرکت همراه به منظور رفاه کاربران و مشترکین خود امکان ارسال واژه فعالسازی و غیرفعالسازی را بر هر یک از سرشماره های 2050 الی 2059 امکانپذیر نموده است. بدین معنا که اگر شما از سرشماره 2055 پیامک دریافت میکنید می توانید عبارت غیر فعالسازی را به هر سرشماره بین 2050 الی 2059 ارسال نمایید.

چه سرویسی در حال حاضر برای کاربر فعال است؟

در صورتیکه عبارت off را به هر سرشماره ای ارسال پیامکی حاوی تمامی سرویسهای فعال دریافت می کنید.

تعداد پیامک ارسالی برای هر سرویس

تعداد پیامک ارسالی روزانه یک پیامک برای سرویسهای سرگرمی و اشعار می باشد و برای سرویسها آموزشی دو پیامک در روز می باشد. این موضوع ر هنگام عضویت کاربر در یک سرویس خاص به وی اعلام می گردد

آیا پیامکهای طولانی تر تعرفه بیشتری دارند؟

خیر هزینه هر محتوای ارسالی ثابت است حال این محتوا در یک پیامک و یا جند پیامک ارسال شود فرقی نمی کند.

با چه روشی می توان از سرویسهای موجود فعال در 2050 مطلع شد؟

کافیست عبارت همراه به فارسی و یا hamrah را به 2050 ارسال نمایید. لیستی از گروههای مختلف سرویسها را دریافت می نمایید. شماره ردیف گروه مورد نظر را به 2050 ارسال نمایید. سامانه لیست تمامی سرویسهای موجود در آن گروه را ارسال می نماید. در صورتیکه شماره ردیف سرویس مورد نظر را به 2050 ارسال نمایید. سامانه شما را در آن سرویس عضو می کند.

عبارتهای غیر فعالسازی چه عباراتی هستند؟

برای غیر فعالسازی عبارات off,cancel, laghv , lagav در کنار نام سرویس لاتین و یا عبارات آف، کنسل، خاموش، تمام، لغو را در کنار نام صحیح فارسی سرویس به یکی از سرشماره های 2050 الی 2059 ارسال نمایید.

منابع اطلاعاتی سرویسها

برخی از سرویسها از سازمانهای مختلف جمع آوری می شوند مانند سرویس haraji و هواداران تیم های و فدراسیونهای ورزشی. تمامی سرویسهای طنز توسط طنزپردازان هم وطن از گویشهای مختلف و زبانهای محلی تهیه می شود. تمامی اشعار از دیوان اشعار شعرای

روش استفاده از سرویسهای منویی مانند سرویس رستورانها و استخدامی

پس از ارسال عبارت فعالسازی لیستی از گزینه های موجود برای مشترک ارسال می گردد. مشترک بایستی شماره ردیف مورد نظر خود از لیست ارسالی را به همان سرشماره ارسال نماید. لیست دوم بر اساس انتخاب مشترک برای وی مجدد ارسال می گردد. مشترک مجدد